Skip links

Rezerwacja i płatności

Dysponujemy ograniczoną ilością sprzętu, dlatego wskazana jest rezerwacja telefoniczna lub onlinowa na konkretną gdzinę za pomoca formularza poniżej.

Telefon do rezerwacji: 505 849 282

e-mail: biuro@rafting-wroclaw.pl

Minimalne obłożenie pontonu to 4 osoby, maksymalne 7 osób. Im więcej osób tym lepiej gdyż ponton jest odpowienio zbalansowany i jest sterowniejszy.

Płatność na obecną chwilę przyjmujemy tylko w gotówce (czekamy na terminal) na miejscu. rezerwacje są trzymane do 30 minut przed godziną rozpoczęcia spływu i należy sie pojawić w tym czasie na przystani.

Cennik

Cena biletu zawiera następujące składowe: wypożyczenie sprzętu, instruktaż przed rozpoczeciem płynięcia, transport autokarem Leśnica – Ratyń przy czym transport jest organizowany przez firmę zewnętrzną.

osoba dorosła – 50 zł
dziecko do 3 roku życia – 0 zł
dziecko i młodzież do 12 roku życia – 40 zł
senior 70+ – 40 zł

Przy zakupie biletu ulgowego może być wymagane okazanie dokumentu uprawniającego do zakupu biletu ulgowego.

Rezerwacja założona na 4 osoby i więcej ma zagwarantowany ponton na wyłączność. Przy rezerwacji na mniejsza ilość osób, łączymy gości w jeden ponton.

Dni i godziny wypłynięcia

Pływamy w weekendy i dni świąteczne w następujących godzinach:

10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

Dla grup minimum 14 uczestników zorganizujemy spływ w dowolnym terminie.

Rezerwacje grupowe przyjmujemy pod adresem:

grupy@rafting-wroclaw.pl

lub 600 820 410

  Rezerwacja telefoniczna:
  +48 505 849 282

  Rezerwacja e-mailowa: biuro@rafting-wroclaw.pl

  Travel project Adam Dudziński
  Przystań Jarnołtów
  ul. Jarnołtowska 88
  54-530 Wrocław

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Kto może wziąć udział w spływie?

  Rzeka Bystrzyca w okolicy Wrocławia ma charakter nizinny niemniej występuje stale płynący nurt. Największa atrakcją nie sa wzburzone fale tylko obcowanie z unikatowa przyrodą Parku Krajobrazowego. W spływie może brać udział każdy bez względu na wiek. Osoby małoletnie biorą udział pod opieką osób dorosłych.

  Jak dojechać na przystań?

  Nasza przystań znajduje się w Jarnołtowie przed mostem Jarnołtowskim w okolicy Lotniska Wrocław na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Wygodny dojazd samochodem lub komunikacja miejską. 70 metrów od Przystani Jarnołtów znajduje się petla autobusu podmiejskiego 109 jadącego m.in z Placu Jana Pawła we Wrocławiu.

  Jak się ubrać?

  Ubieramy się odpowienio do temperatury. W słoneczne dni zalecamy używanie kremów do opalania, w mniej słoneczne dni zalecamy zabranie czegoś od deszczu. Buty nie powinne się zmoczyć, jednakże zalecamy zabranie obuwia na zmianę na tak zwany wszelki wypadek. Trasa jest spławna na całej długości jednakże może się zdarzyć, że manewrując pontonem osiądziemy na mieliźnie przy brzegu, w takim wypadku nalezy wejść do wody i ponton wypchnąć.

  Jak wygląda spływ?

  Po przyjeździe na miejsce i zgłoszniu każdy otrzyma kamizelke asykuracyjna i pagaja. Ponadto w pontonach znajduja sie wodoszczelne worki jeśli chcemy zabrać cenne rzeczy ze sobą. Po krótkim instruktazu na starcie płyniemy przez Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy do Leśnicy. Na mecie czekają osoby z obsługi, którzy pomogą wyciągnąć ponton z wody, odbiorą sprzet osobisty oraz wskażą miejsce odjazdu autokaru do Ratynia. Autokar jeździ w tryubie ciągłym jak tylko zbierze się grupka osób na porzejazd. Do Ratynia droga zabiera nie więcej niż 10 minut. Stąd 15 minutowy spacer po Ścieżce Dydaktycznej Jarnołtów-Ratyń i jesteśmy na miejscu rozpoczecia spływu. Wypłynięcia odbywają się o ściśle wyznaczonych godzinach.

  Czy spływ jest bezpieczny?

  Jak najbardziej tak. Otrzymujecie Państwo sprzet wiodących producentów. Pontony firm WATS i Gumotex posiadają kilka niezależnych komór powietrznych. W przypadku uszkodzenia jednej z nich można bezpiecznie kontynuować spływ na pozostałych. Każdy z uczestników otrzymuje kamizelkę asekuracyjną, która musi być załozona przez cały czas trwania spływu. Z uwagi na pływające w po rzece pontony i kajaki oraz znajdujące sie pod powierzchnią wody zwalone drzewa, kategorycznie zabrania sie kąpieli czy skoków do wody podczas płynięcia. Nasz sprzet jest na bieżąco dezynfekowany, a w autokarze zajetych jest 50% miejsc.