Skip links

Rezerwacja i płatności

Dysponujemy ograniczoną ilością sprzętu, dlatego wskazana jest rezerwacja telefoniczna lub onlinowa na konkretną gdzinę za pomoca formularza poniżej.

Telefon do rezerwacji: 505 849 282

e-mail: biuro@rafting-wroclaw.pl

Minimalne obłożenie pontonu to 4 osoby, maksymalne 7 osób. Im więcej osób tym lepiej gdyż ponton jest odpowienio zbalansowany i jest sterowniejszy.

Płatność na obecną chwilę przyjmujemy tylko w gotówce (czekamy na terminal) na miejscu. rezerwacje są trzymane do 30 minut przed godziną rozpoczęcia spływu i należy sie pojawić w tym czasie na przystani.

Pakiet ogniskowy dla gości indywidualnych zawierający kiełbaski z dodatkami oraz wodę : +10 zł.

Rezerwacje grupowe

Dla grup minimum 14 uczestników zorganizujemy spływ w dowolnym terminie.

Rezerwacje grupowe przyjmujemy pod adresem:

grupy@rafting-wroclaw.pl

lub 600 820 410

Cennik spływy pontonowe

Trasa Jarnołtów – Leśnica

Cena biletu zawiera następujące składowe: wypożyczenie sprzętu, instruktaż przed rozpoczeciem płynięcia, transport autokarem Leśnica – Ratyń oraz korzystanie z infrastruktury przystani

osoba dorosła – 60 zł
dziecko do 3 roku życia – 0 zł
dziecko i młodzież do 12 roku życia – 50 zł
senior 70+ – 50 zł

Przy zakupie biletu ulgowego może być wymagane okazanie dokumentu uprawniającego do zakupu biletu ulgowego.

Przy rezerwacji na 4 osoby lub więcej ponton jest na wyłączność.

Dni i godziny wypłynięcia

sobota-niedziela: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 

Cennik spływy kajakowe

Trasa Jarnołtów – Janówek most na Bystrzycy (Ujście Bystrzycy do Odry 200m)

Cena biletu zawiera następujące składowe: wypożyczenie sprzętu, instruktaż przed rozpoczeciem płynięcia, transport autokarem oraz możliwość piknikowania po spływie na Przystani Złotniki.

osoba dorosła – 80 zł 
dziecko do 3 roku życia – 0 zł
dziecko i młodzież do 12 roku życia – 60 zł

Dni i godziny wypłynięcia

sobota i niedziela

9:00 – spływ poranny
14:00 – spływ popołudniowy

  Rezerwacja telefoniczna:
  +48 505 849 282

  Rezerwacja e-mailowa: biuro@rafting-wroclaw.pl

  Travel project Adam Dudziński
  Przystań Złotniki
  ul. Skoczylasa 57
  54-071 Wrocław

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Kto może wziąć udział w spływie?

  Rzeka Bystrzyca w okolicy Wrocławia ma charakter nizinny niemniej występuje stale płynący nurt. Największa atrakcją nie sa wzburzone fale tylko obcowanie z unikatowa przyrodą Parku Krajobrazowego. W spływie może brać udział każdy bez względu na wiek. Osoby małoletnie biorą udział pod opieką osób dorosłych.

  Jak dojechać na przystań?

  Nasza przystań znajduje się w Leśnicy przy Kładce Błogosławionego Czesława przy ulicy Skoczylasa 57. Wygodny dojazd samochodem lub komunikacja miejską (pętla autobusowo/tramwajowa znajduje się 10 min spaceru od przystani, a Dworzec PKP Wrocław Leśnica to odległośc ok 7 minut spaceru.

  Jak się ubrać?

  Ubieramy się odpowienio do temperatury. W słoneczne dni zalecamy używanie kremów do opalania, w mniej słoneczne dni zalecamy zabranie czegoś od deszczu. Buty nie powinne się zmoczyć, jednakże zalecamy zabranie obuwia na zmianę na tak zwany wszelki wypadek. Trasa jest spławna na całej długości jednakże może się zdarzyć, że manewrując pontonem osiądziemy na mieliźnie przy brzegu, w takim wypadku nalezy wejść do wody i ponton wypchnąć.

  Jak wygląda spływ?

  Po przyjeździe na Przystań Złotniki i zgłoszniu uczestnicy zostaną przeszkoleni z zasad sterowania i obsługi pontonu. Następnie nasz autokar zawiezie uczestników do Ratynia na początek fragmentu Ściezli Dydaktycznej Jarnołtów-Ratyń. 15 minutowy spacer kończy się w Jarnołtowie, gdzie przy moście uczestnicy otrzymają kapoki, wiosła oraz pontony i rozpoczną swoja przygodę. Na życzenie udostepniamy wodoodporne worki na cenne rzeczy. Meta zanjduje sie na Przystani Złotniki, skąd wieźlśmy Państwa autokarem. Na mecie czekają osoby z obsługi, które pomogą wyciągnąć ponton z wody. Odjazdy autobusu odbywają się o ściśle wyznaczonych godzinach.

  Czy spływ jest bezpieczny?

  Jak najbardziej tak. Otrzymujecie Państwo sprzet wiodących producentów. Pontony firm WATS i Gumotex posiadają kilka niezależnych komór powietrznych. W przypadku uszkodzenia jednej z nich można bezpiecznie kontynuować spływ na pozostałych. Każdy z uczestników otrzymuje kamizelkę asekuracyjną, która musi być załozona przez cały czas trwania spływu. Z uwagi na pływające w po rzece pontony i kajaki oraz znajdujące sie pod powierzchnią wody zwalone drzewa, kategorycznie zabrania sie kąpieli czy skoków do wody podczas płynięcia.