Skip links

Spływ pontonowy w połączeniu z piknikiem plenerowym to doskonały pomysł na imprezę firmową lub nieformalne spotkanie grupy znajomych. Realizujemy zamówienia na imprezy od 10 do 300 uczestników.

Na terenie Przystań Złotniki znajdują się duże namioty kateringowe z dostepem do grilla i ogniska. Oprócz spływu pontonowego istnieje możliwość urozmaicenia imprezy o biegi na orientację w sąsiadującym z przystanią Parku Złotnickim, szkolenia z pierwszej pomocy, a także korzystanie z gier plenerowych jak bule, badminton, cornholl czy dart. Możemy zorganizowac dj, lub konkurs karaoke.

Współpracujemy z firmą cateringową, która jest w stanie zapewnić doskonałą biesiadę grillowa lub skromniejszy wieczór przy ognisku z kiełbaskami. Alkohol nie jest dostepny w sprzedaży na przystani, jednakże nasza firma cateringowa jest w stanie zapewnić piwo na imprezę zamkniętą. Nie zapewniamy mocniejszych alkoholi. Jesli impreza miała by mieć charakter pikniku rodzinnego, możemy zorganizowac animacje i zabawy dla dzieci.

Spływ pontonowy to nowa atrakcja integracyjna we Wrocławiu. Ponton jest 7-osobowy i płynięcie nim wymaga współpracy całej załogi. Rzeka Bystrzyca na odcinku Jarnołtów – Leśnica jest bezpieczna a jej największym atutem są walory krajobrazowe. W rzece wystepuje nurt na całym odcinku, co sprawia, że spływ jest bardzo przyjemny i nie wymaga nadmiernego wysiłku.

Imprezę rozpoczynamy na Przystani Złotniki. Uczestnicy zostają podzieleni na załogi, otrzymują przeszkolenie i wyjeżdżają autokarem (ok 10 min) do Ratynia na Ścieżkę Dydaktyczną Jarnołtów-Ratyń. 15 minutowy spacer ścieżką kończy się na przystani startowej w Jarnołtowie. Na starcie każdy z uczestników otrzymuje kapok i wiosło i rozpoczynają spływ Bystrzycą. Pierwszy etap wiedzie przez malownicze zakola rzeczne Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, następnie po lewej stronie pojawiają się zabudowania Ratynia. Dalej rzeka przepływa pod wiaduktem drogowym nowej obwodnicy Leśnicy i uczestnicy wpływają do Lasu Ratyńskiego. Lasem Ratyńskim dopływają do Leśnicy. Meta spływu kończy się na Przystani Złotniki, gdzie po spływie odbywa się dalsza część imprezy.

Miejsce piknikowe znajduje się w parku krajobrazowym i na obszarze wystepowania wielu gatunków zwierząt. Nasze pikniki odbywają się do godziny 22:30.

W celu uzyskania szczegółowej oferty na impreze prosimy o kontakt e-mail na adres: grupy@rafting-wroclaw.pl.