Skip links

Dla kogo?

Oferta przeznaczona jest dla klas szkół podstawowych (0-8) oraz szkół średnich.

Lokalizacja

Start spływu – Przystań Jarnołtów (Wrocław ulica Jarnołtowska 88). Meta spływu oraz ognisko i atrakcje dodatkowe Przystań Złotniki (Wrocław Złotniki/ Leśnica przy ulicy Skoczylasa Nabrzeże przy Kładce Złotnickiej okolice adresu Skoczylasa 60, Wrocław).

Terminy realizacji i czas

Dni powszednie spływy rozpoczynamy od godziny 8:00 do godziny 12:00 co pół godziny, to znaczy, że można zarezerwować spływ na dowolną godzinę w tym przedziale czasowym w zależności jak grupie pasuje dojazd do nas, a na ognisku na przystani można zostać do godziny 15:00. Na cały program z ogniskiem należy przeznaczyć około 4-5 godzin.

Bezpieczeństwo

Spływ jest absolutnie bezpieczny. Głębokość rzeki nie przekracza 1,5 metra. W każdym pontonie płynie dorosła osoba – opiekunowie ze szkoły oraz instruktorzy Organizatora. Spływ zabezpiecza ratownik wodny/instruktor kajakarstwa i raftingu.

Program imprezy:

Przyjazd uczestników do Jarnołtowa na start spływu, rozdanie sprzętu, podział na załogi i instruktaż oraz pogadanka o przyrodzie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Spływ pontonowy po malowniczym obszarze Parku Krajobrazowego (60-120 min w zależności od wieku uczestników i stanu wody w rzece. Mniejsze dzieci płyną wolniej należy to brać pod uwagę przy planowaniu). Przypłynięcie do Przystani Złotniki. Na ogrodzonym terenie znajdują się paleniska ogniskowe, ławeczki stoliki oraz Centrum Rzadkich Gier Plenerowych – uczniowie mogą spróbować swoich sił w grach plenerowych typu Bule, Dart i wiele innych). Obszar jest ogrodzony, znajdują się tu toalety oraz zadaszenie, oraz kącik dla nauczycieli z kawą z ekspresu i ciastkami.

Jak do nas dotrzeć?

Istnieją dwie możliwości dotarcia na spływ:

  1. Komunikacja miejska – przyjeżdżamy autobusem linii 142 na Pętlę Jarnołtów. Start spływu znajduje się 100 m od pętli. Powrót z Pętli Leśnica, która znajduje się ok 800 m od przystani Złotniki (Kilka tramwajów i autobusów do centrum)
  2. Wynajęty autokar – w przypadku dotarcia do nas autokarem, przyjeżdżamy na ulicę Jarnołtowską 88, Wrocław, następnie autokar jedzie na metę na Przystań Złotniki, skąd zabiera uczestników po imprezie.

Ceny:

Ilość osób 10-20 21-30 31 i więcej
Cena za osobę 80 zł 75 zł 70 zł

*Opiekunowie na każdą klasę minimum 2 opiekunów maksimum 4 bezpłatnie

Cena obejmuje:

Instruktaż, organizację i przeprowadzenie spływu, ognisko (w cenie kiełbaski, ketchup, musztarda, pieczywo), korzystanie z infrastruktury Przystani Złotniki (gry, nagłośnienie, toalety)

UBEZPIECZENIE: Istnieje możliwość opcjonalnego ubezpieczenia grupy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków podczas amatorskiego uprawiania sportu rekreacyjnego. Składka wynosi 10 zł/dziecko. W przypadku wykupienia opcji ubezpieczenia wymagamy przesłania listy uczestników najpóźniej na 2 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy. Na liście uczestników musi się znajdować: Imię i nazwisko oraz data urodzenia każdej osoby zgłaszanej do ubezpieczenia.

Informacje i rezerwacja: 600 820 410 grupy@rafting-wroclaw.pl

Pobierz ofertę w formacie pdf