Skip links

Dla kogo?

Oferta przeznaczona jest dla klas szkół podstawowych (0-8) oraz szkół średnich.

Lokalizacja

Przystań Złotniki (Wrocław Złotniki/ Leśnica przy ulicy Skoczylasa Nabrzeże przy Kładce Złotnickiej okolice adresu Skoczylasa 60, Wrocław.)

Terminy realizacji i czas

Dni powszednie od godziny 8:00 do godziny 12:00 co godzinę.. Na cały program należy przeznaczyć około 3 godzin.

Wartość merytoryczna

Zajęcia są prowadzone przez ratowników medycznych i animatorów, a program jest dostosowany do wieku uczestników

Program imprezy:

Przyjazd uczestników na Przystań Złotniki. Na terenie przystani znajduje się Namiot pierwszej pomocy. Do zajęć są wykorzystywane materiały drukowane, multimedialne, środki opatrunkowe, fantomy, duże maskotki do zakładania opatrunków dla młodszych dzieci, fantomy do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i inne elementy medyczne i niemedyczne wykorzystywane przy udzielaniu pierwszej pomocy. Na ogrodzonym terenie znajdują się paleniska ogniskowe, ławeczki stoliki oraz Centrum Rzadkich Gier Plenerowych – uczniowie mogą spróbować swoich sił w grach plenerowych typu Bule, Bilard Holenderski, Dart i wiele innych). Obszar jest ogrodzony, znajdują się tu toalety oraz zadaszenie, oraz kącik dla nauczycieli z kawą z ekspresu i ciastkami.

Jak do nas dotrzeć?

Istnieją dwie możliwości dotarcia na spływ:

  1. Komunikacja miejska – przyjeżdżamy autobusem lub tramwajem na Pętlę Leśnica. Przystań Złotniki znajduje się ok 800m od pętli. Powrót z Pętli Leśnica.
  2. Wynajęty autokar – w przypadku dotarcia do nas autokarem, przyjeżdżamy na Przystań Złotniki. Z tego miejsca wracamy do szkoły.

Ceny:

Ilość osób 10-20 21-30 31 i więcej
Cena za osobę 60 zł 55 zł 50 zł

*Opiekunowie na każdą klasę do 3 opiekunów gratis

Cena obejmuje:

Szkolenie z pierwszej pomocy prowadzone przez ratowników medycznych z użyciem profesjonalnego sprzętu i materiałów medycznych, ognisko (w cenie woda, kiełbaski, ketchup, musztarda, pieczywo), korzystanie z infrastruktury Przystani Złotniki (gry, nagłośnienie, toalety)

 

Każdy uczestnik otrzyma dyplom na koniec.

Informacje i rezerwacja: 600 820 410 grupy@rafting-wroclaw.pl

Pobierz ofertę w formacie pdf