Skip links

Regulamin biletów promocyjnych Przystań Złotniki

 1. Wystawcą biletów promocyjnych jest Travel Project Adam Dudziński z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Jaracza 37f/5b. NIP: 6131436333 – właściciel marki Przystań Złotniki.
 2. Bilet promocyjny upoważnia do spływu pontonowego dla jednej osoby w pontonie, na trasie spływu Jarnołtów-Leśnica zgodnie z ofertą spływów zamieszczoną w serwisie rafting0-wroclaw.pl w godzinach dostępnych w serwisie rezerwacyjnym w terminie 22.06.2024-02.09.2024
 3. Do jednej rezerwacji może zostać wykorzystany 1 bilet promocyjny
 4. Zgodnie z ogólnymi zasadami rezerwacji pontonu można dokonać na minimum 4 max 7 osób, ta zasada ma również zastosowanie przy rezerwacji z wykorzystaniem biletów promocyjnych.
 5. Bilet promocyjny może być zrealizowany wyłącznie przy rezerwacji online za pośrednictwem serwisu rezerwacyjnego dostępnego na stronie rafting-wroclaw.pl lub www.travel-project.pl
 6. Bilety promocyjne nie podlegają wymianie na gotówkę ani inne świadczenie.
 7. Zabrania się wtórnego obrotu voucherami.
 8. Każdy bilet promocyjny posiada unikatowy numer, który upoważnia do świadczenia, na które został wystawiony.
 9. W celu realizacji, należy w serwisie rezerwacyjnym wybrać rodzaj biletu: Bilet promocyjny z wykorzystaniem voucheru oraz co najmniej 3 inne bilety, w kolejnym kroku będzie konieczne podanie kodu umieszczonego na bilecie promocyjnym. Bilety zostaną przesłane na podany w rezerwacji adres e-mail po zakończeniu transakcji.
 10. Data ważności biletu jest każdorazowo na nim umieszczona.
 11. Bilet promocyjny można zrealizować w godzinach otwarcia Przystań Złotniki w terminach dostępnych w serwisie rezerwacyjnym.
 12. Bilet promocyjny może być wykorzystany wyłącznie w rezerwacji indywidualnej. Nie może być wykorzystany do rezerwacji grupowych, wycieczek szkolnych, imprez firmowych etc.
 13. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona
 14. Obowiązujący jest regulamin rezerwacji oraz regulamin przystani dostępny w serwisie rafting-wroclaw.pl
 15. Wszelkie reklamacje należy kierować mailowo na adres biuro@rafting-wroclaw.pl odpowiemy na nie w terminie do 14 dni.
 16. Regulamin ważny od 5.05.2024